Jak kupować mieszkania pod wynajem

Niezmiennie od wielu lat, nieruchomości Szczecin są najlepszym sposobem inwestowania pieniędzy. Jeśli zatem zastanawiasz się, gdzie z zyskiem ulokować swoje pieniądze, podpowiadamy – kup mieszkanie na wynajem.

Rynek nieruchomości w Szczecinie – to się opłaca

Liczba osób chcących mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach szacowana jest na ponad 10 milionów osób. To bardzo duży rynek, na którym możesz zarobić. Szczególnie w takim mieście jak Szczecin, w którym mieszkania są naprawdę bardzo poszukiwane. Kupując mieszkanie na wynajem w Szczecinie, co miesiąc rata kredytu będzie Ci się spłacała z odstępnego, które będzie ci płacić wynajmujący. Nadwyżkę możesz lokować w inne inwestycje, nadpłacać kredyt lub wykorzystać do własnych potrzeb. Po spłaceniu kredytu posiadasz mieszkanie, które w całości jest twoje. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że tę inwestycję zafundowały Ci obce osoby, a ty naprawdę nie włożyłeś w to ani jednej własnej złotówki. By jednak ten plan miał szansę powodzenia, należy z rozwagą wybrać mieszkania nieruchomości Szczecin pod wynajem.

Mieszkania czy domy Szczecin do wynajęcia

Odpowiedź jest szybka – mieszkania Szczecin są chętniej wynajmowane niż domy. Są niemal bezobsługowe i będziesz mógł wybrać dowolne mieszkanie, takie które będzie cieszyć się największym zainteresowaniem. W tym przypadku masz wiele możliwości.

Co jest najchętniej wynajmowane w Szczecinie

Mieszkania kawalerki – pokój, kuchnia, przedpokój i łazienka, czyli niewielkie mieszkanie w dobrej cenie, idealne dla jednej osoby lub pary. Tanie w zakupie, jeszcze tańsze w urządzeniu i bardzo tanie w utrzymaniu. Wśród wynajmujących cieszą się wielką popularnością.

Mieszkanie 2 pokojowe – wygodne i bez problemu pomieści dwie osoby + małe dziecko. Właśnie takie mieszkania agencja nieruchomości Szczecin oferuje w największej ilości na wynajem.

Duże mieszkania 3 i więcej pokojowe – najdroższe w zakupie, ale oferujące bardzo dużą przestrzeń. Wygodne i funkcjonalne, poszukiwane przez zamożne rodziny z dziećmi. Pozwalają uzyskać najwyższą kwotę czynszu, dzięki czemu są to najszybsze w spłaceniu nieruchomości Szczecin.

Dudek@e-oko.com