Hotel Lord – organizacja konferencji, szkoleń, bankietów

Wielkie firmy muszą od czasu do czasu organizować jakieś spotkania biznesowe – czy to mające związek z przeszkoleniem personelu co do nowego programu, technologii czy sposobu sprzedaży, czy też na przykład związane z czasem wolnym i zapoznaniem się ze wszystkimi pracownikami (również z odległych placówek). Konferencje, targi promocyjne, szkolenia, bankiety firmowe, eventy z jakiejś okazji – wszystko to jest ważne dla życia firmy, a od tego jak zostanie zorganizowane, uzależniona jest często późniejsza opinia o niej. Rzecz jasna, chodzi tu nie tylko o opinię obcych osób – na przykład potencjalnych współpracowników, zaproszonych spoza Polski. Chodzi tu także o opinię samych pracowników! Hotel Lord zapewnia wysoką jakościowo organizację tego rodzaju spotkań – warto dowiedzieć się więcej o ofercie!

Spory wybór, rozsądne ceny

Hotel Lord jest placówką czterogwiazdkową – luksusową. Prezentuje się wspaniale tak z zewnątrz, jak i w środku. To prawdziwy pałacyk, którego wyposażenie jest jednak utrzymane w zadbanej, ale przytulnej formie – dzięki temu miło się przebywa we wszystkich pomieszczeniach, a przecież pozytywne nastawienie to najlepszy początek udanego spotkania. W Hotelu Lord można wybierać pomiędzy 11 salami konferencyjnymi, przeznaczonymi do umieszczenia w nich kilku, czy też wielu osób. Wnętrza maksymalnie pomieszczą nawet 350 ludzi – dlatego nawet spore eventy nie spotkają się z odmową, a wręcz z radością zostaną zorganizowane! Więcej o dostępnych salach (wraz z ich zdjęciami) można znaleźć na stronie http://hotellord.pl

Dodatkowe atrakcje i możliwości

W Hotelu Lord uczestnicy konferencji mają wszystko, czego potrzebują – dostęp do Wi-Fi, do nowoczesnych sprzętów multimedialnych, do restauracji itd. Jednocześnie możliwe jest nawet zorganizowanie spotkania mniej formalnego dla swoich pracowników – na przykład w nagrodę po zakończeniu ważnej konferencji, która był trudna, ale zakończyła się sukcesem. Ten hotel konferencyjny w Warszawie posiada również strefę SPA, do której można wykupić dostęp!

Dudek@e-oko.com