Hotel Lamberton pod Warszawą atrakcyjnym miejscem na nocleg dla gości biznesowych

Szukając dobrego hotelu biznesowego w okolicach Warszawy nie sposób wspomnieć o hotelu Lamberton. Jest to duży hotel połączony z centrum konferencyjnym, który poza noclegiem idealnie nadaje się na organizację wydarzeń i spotkań biznesowych.

Atrakcyjna lokalizacja

Hotel Lamberton znajduje się w Ołtarzewie w gminie Ożarów Mazowiecki. Dzieli go odległość około 19 kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, czyli Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego.

Dodatkowo hotel położony jest blisko południowej obwodnicy Warszawy, a także autostrady A2. Dzięki temu dojazd do hotelu z Warszawy oraz innych rejonów Polski jest bardzo łatwy. Szczegółowe informacje, jak dojechać do hotelu znajdziesz na ich stronie http://www.hotellamberton.pl/home/.

Praktyczne pokoje

W hotelu Lamberton znajduje się około 100 pokojów czekających na przyjazd gości. Pokoje są o różnym standardzie. Warto zwrócić uwagę, że pokoje są bardzo nowocześnie urządzone. Zdjęcia oraz szczegółowe informacje o pokojach znajdziesz na stronie internetowej hotelu www.hotellamberton.pl.

W pokojach znajduje się wygodne łóżko, ładne i praktyczne meble oraz telewizor. W każdym pokoju na gości czekają świeże ręczniki oraz woda mineralna. Przy każdym pokoju mieści się łazienka z prysznicem. Dzięki wszystkim tym udogodnieniom nocleg w tym miejscu jest bardzo przyjemny.

Nowoczesne sale konferencyjne

Ten hotel biznesowy, to także centrum konferencyjne. Z tego względu znajduje się tam także 11 sal konferencyjnych. Wszystkie te sale są bardzo nowoczesne i praktycznie zaprojektowane oraz urządzone. Zdjęcia sal znajdziesz na www.hotellamberton.pl/home/.

Każda sala dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym, m. in. nagłośnieniem oraz rzutnikiem. Każda sala dysponuje szybkim i bezprzewodowym internetem. Sale są klimatyzowane oraz dźwiękoszczelne. Ściany są mobilne z tego względu można uzyskać większą powierzchnię, jeżeli jest taka potrzeba.

Inne atuty, czyli restauracja i klub

W hotelu Lamberton znajduje się także bardzo dobra restauracja. W restauracji serwowane są dania przygotowywane ze świeżych składników. Potrawy są przygotowywane na podstawie tradycyjnych receptur i przepisów. Restauracja słynie także ze znakomitych i smacznych deserów.

W tym hotelu biznesowym znajduje się także klub, w którym znajduje się bar. Dodatkowo w tym miejscu po ciężkim dniu delegacji można zagrać w bilard albo darta. W klubie znajduje się również duży telewizor. Więcej informacji o restauracji oraz klubie znajdzie na stronie internetowej www.hotellamberton.pl/home/.

Dudek@e-oko.com