Gdy w budynku panuje chaos

Wiele razy trafialiśmy do miejsca jakby z innej planety, w którym panował totalny chaos. Od razu mieliśmy ochotę uciekać z hotelu, w którym nie działała latem klimatyzacja albo zimą psuło się ogrzewanie. Przenosiliśmy swoje biuro z budynku, w którym było brudno. Rezygnowaliśmy z prowadzenia sklepu w niedostatecznie strzeżonym miejscu.

Gorzej, jeśli to nasz problem

Nie zawsze jednak można uciec. Zwłaszcza, gdy to do nas należy zadanie zarządzania nieruchomością. Może warto oddać je komuś, kto się na tym faktycznie zna? Fachowcom z branży facility management.

Zyskamy pewność, że wszystko jest jak należy

Serwis bms, konserwacja instalacji i urządzeń, porządek w pomieszczeniach, zadbany trawnik przy budynku, wystylizowane wnętrza czy stanowiska pracy, działająca bez zarzutu klimatyzacja – to tylko niektóre plusy wynikające z korzystania z usług dostępnych w ramach FM. Zyskamy wreszcie pewność, że wszystko działa, jak najlepiej.

W budynku zapanuje porządek

W sprawnie zarządzanej nieruchomości szybko zapanuje porządek. Co lepsze – utrzyma się on bez trudu i stanie się jakością na stałe związaną z naszą inwestycją. Wręcz – znakiem firmowym. Te zmiany docenią wszyscy użytkownicy nieruchomości.

Dudek@e-oko.com

https://amata-us.org/najmodniejsze-kuchnie-2023-przeglad-trendow/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/99-kuchnia-z-szarymi-frontami https://malgo.com.pl/obciazenie-pod-znaki-drogowe-dlaczego-to-takie-wazne/