Fotobudka na wesele

Przyjęcie weselne to prawdopodobnie najważniejsza impreza w życiu i dlatego chcemy, by przebiegała ona idealnie według naszego założenia, a nasi goście czuli się dobrze i bawili się fantastycznie. Może się jednak zdarzyć, że po przejrzeniu planów nasze wesele okaże się nie wyróżniać niczym szczególnym. Wszystkie atrakcje mogą wydać się wtedy całkiem nieoryginalne. Co zrobić?

Z Ameryki do Polski

Z pomocą przychodzi nam bardzo popularna szczególnie w Ameryce sprzedać fotobudek, czyli z angielskiego -photo booth. To urządzenie składa się z niewielkiego pomieszczenia, wbudowanego aparatu fotograficznego oraz drukarki. Po wejściu do środka wystarczy uruchomić ją, przybrać odpowiednią pozę i odczekać kilka sekund. Budka wykona zdjęcie po czym odliczanie zacznie się na nowo, by móc ustawić się do kolejnej fotografii. Zazwyczaj na jednym pasku wykonane zostają cztery zdjęcia, które po wyjściu na zewnątrz można odebrać ze specjalnej szczeliny. Zupełnie nieznane u nas urządzenie robi w świecie zachodu prawdziwą furorę, ożywiając praktycznie każde przyjęcie: wesela, urodziny i rocznice.

Kup fotobudkę

W naszym kraju działa kilka firm, które za odpowiednią godzinową stawką wypożyczają fotobudki klientom indywidualnym. Inne zaś oferują sprzedaż fotobudek. Oprócz samego urządzenia istnieje też możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów, które nadadzą naszym fotografiom oryginalnego stylu. Mogą to być różnokolorowe peruki, duże okulary, plastikowe nosy, wąsy lub nawet miecze i pistolety. Możliwości jest naprawdę dużo! Jeszcze jednym atutem tej niecodziennej atrakcji jest tak zwany green screen. To tylna ściana budki, mająca określony, specjalny odcień koloru zielonego. Dzięki niemu wbudowany aparat jest w stanie umieścić nas na dowolnym tle, które wcześniej można wgrać na przykład z pamięci USB typu pendrive. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

Nie tylko dla dorosłych

Goście, wśród których mogą być również najmłodsi, będą zachwyceni możliwością zrobienia sobie zdjęcia w kosmosie, magicznym lesie, wnętrzu gorącego wulkanu czy nawet na dnie morza! Fotobudka jest więc idealną weselną atrakcją, która nada przyjęciu niecodziennego charakteru i sprawi, że będzie ono długo wspominane przez znajomych. Wystarczy do okna wyszukiwarki w sieci wpisać słowa: fotobudka sprzedaż i znaleźć najlepszą ofertę. Najlepiej takich transakcji dokonywać w sieci, ponieważ są zazwyczaj najbardziej atrakcyjne cenowo. Fotobudki już są hitem wesel, a z pewnością z czasem staną się jeszcze bardziej popularne.

Materiały do artykułu udostępnił producent fotobudek Smove.pl.

Dudek@e-oko.com

patio meble minibaseny spa zahradne svetla solarne