Dlaczego warto zafundować sobie wakacje w Albanii?

Albania to nie bez powodu jednej z najchętniej obieranych celów podróży. Doskonałe położenie, zapierające dech w piersiach krajobrazy, niesamowita architektura. Latem – wymarzona pogoda, która umożliwi nam codzienne kąpiele w morzu. Dlaczego warto wybrać się do Albanii?

Rosnące zainteresowanie krajami południa

Albania przez długi czas nie budziła zainteresowania turystów, potem szybko trafiła do pierwszej 10 najchętniej odwiedzanych krajów. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: niepowtarzalny klimat południa, wspaniała pogoda, niesamowita sceneria. To idealna alternatywa dla tych, którym podobało się w Chorwacji czy Grecji.

Albania autokarem – czy warto?

Dużą popularnością cieszą się wczasy autokarowe do Albanii. To tani i wygodny sposób podróżowania, dzięki któremu za niewielką cenę zafundujemy sobie niezapomniane wrażenia. Albania to miejsce idealne i na samotną podróż, i na rodzinne wczasy – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wakacje w Albanii – jak je zorganizować?

Jeśli planujemy wakacyjną podróż całą rodziną, warto zainteresować się ofertami biur podróży. Te oferują często niedrogie wczasy autokarowe – na miejscu możemy liczyć na zaangażowanych polskich animatorów oraz liczne atrakcje dla dzieci. Dzięki temu nasze pociechy będą świetnie się bawić, a my wypoczniemy, zażywając kąpieli w morzu, kosztując lokalnej kuchni, podziwiając niesamowite zabytki o ogromnych walorach artystycznych. W Albanii z pewnością spędzimy niesamowity urlop!

Dudek@e-oko.com