Czy Podhale to dobry kierunek na urlop?

Podhale to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów w Polsce – wynika to przede wszystkim z obecności wspaniałego pasma górskiego, jakim są Tatry. Podhale to jednak nie tylko piękne widoki. Na turystów czekają tu liczne atrakcje, galerie, karczmy. W sezonie letnim i zimowym organizowane są imprezy plenerowe dla turystów. Jest co robić! Jak zaplanować wczasy na Podhalu?

Zakopane to nie tylko Krupówki!

Każdy turysta kojarzy Podhale z Zakopanem. To właśnie to miasto nazywane jest przez wielu zimową stolicą Polski. Zakopane cenione jest przede wszystkim za swój klimat – znajdziemy tu wiele interesujących zabytków, góralską kulturę, liczne pamiątki. Nie brak tu także miejsc noclegowych w licznych hotelach, ale i pensjonatach czy kwaterach prywatnych. Turyści chętnie spacerują Krupówkami, pełnymi karczm i restauracji. Będąc w Zakopanem warto także wybrać się na spacer do Doliny Chochołowskiej czy Kościeliskiej. W Zakopanem funkcjonują także dwie koleje linowe: na Gubałówkę oraz Kasprowy Wierch.

A może z dala od zgiełku?

Osoby ceniące kameralny klimat i cisze powinny szukać noclegów z dala od głośnego i hałaśliwego Zakopanego. Dobrym pomysłem jest wybranie Bukowiny Tatrzańskiej – znajdziemy tam liczne pensjonaty, w tym Willę Majerczyk. O ofercie tego rodzinnego pensjonatu poczytamy na stronie willamajerczyk.com. W Bukowinie znajdziemy liczne szlaki piesze, prowadzące daleko poza granice miasta, pozwalające na podziwianie wyjątkowej przyrody Podhala.

Dudek@e-oko.com

https://eidola.org/oficerki-jezdzieckie-jak-wybrac-odpowiedni-rozmiar-i-fason/ https://e-halina.pl/czy-iso-27001-jest-w-stanie-pomoc-firmie/ https://tyxynk.com/system-zarzadzania-jakoscia-iso-9001/