Czy można zaoszczędzić na wakacjach?

Zwykle wakacje są dla nas czasem, kiedy sobie nie folgujemy ani z przyjemnościami, ani z kosztami, jakie musimy ponieść szczególnie za wakacje nad morzem, a jeszcze bardziej – jeśli wybieramy się na nie wraz z całą rodziną. Nasze dzieci są świetne w wynajdowaniu najlepszych ofert oraz atrakcji, które kosztują nieraz krocie. To jednak nie powód, żeby rezygnować z wyjazdu, ponieważ można zaoszczędzić w zupełnie inny sposób.

Wybieraj mniejsze miejscowości

Niekoniecznie musisz jechać z wielkiego miasta do wielkiego miasta, jeszcze podczas wakacji. W Sopocie czy w Łebie znajdziesz w zasadzie mniej więcej to samo co w Krakowie czy we Wrocławiu – masę ludzi oraz straszną drożyznę. Jeśli nie chcesz być ciągle naciągany przez dzieciaki na masę atrakcji i chcesz odpocząć, wybierz znacznie mniejsze miejscowości, jak na przykład Rewal.

Jakie noclegi będą najlepsze?

O ile nie przeraża was spanie w naprawdę polowych warunkach, świetnym rodzajem przygody będą noclegi w Rewalu na polu namiotowym. Dzieciaki przeżyją swoją największą przygodę świata, o której będą opowiadać w szkole po powrocie z wakacji, a wy nieco zaoszczędzicie. Innym wyjściem będzie znalezienie niedrogich prywatnych kwater.

Dudek@e-oko.com

https://banbanbook.com/slownik-terminow-jezdzieckich-wyjasniamy-pojecia-zwiazane-z-wyposazeniem-konia-i-ubiorem/ http://alp-link.com/wybieramy-spodnie-do-jazdy-konnej/ https://poznajauditt.pl/nowoczesny-stroj-do-jazdy-konnej/