Czy iPhone 5 jest lepszy od poprzednika?

Bardziej nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy, to iPhone 5. Ogólnie firma produkująca, te praktyczne  cuda elektroniki cieszy się ogólnoświatową sławą. Model numer pięć otrzymaj już nieco większy ekran, co umożliwia przeglądanie plików oraz stron www w lepszej rozdzielczości, a także zapewnia lepsze efekty dla zamiłowanych graczy

Bardziej nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy, to iPhone 5 (https://ubierzfona.pl/collections/iphone-5-5s-se-etui-pokrowce-futeraly). Ogólnie firma produkująca, te praktyczne  cuda elektroniki cieszy się ogólnoświatową sławą. Model numer pięć otrzymaj już nieco większy ekran, co umożliwia przeglądanie plików oraz stron www w lepszej rozdzielczości, a także zapewnia lepsze efekty dla zamiłowanych graczy. Wideo, zostało wyposażone w dodatkową funkcję, zwalniania filmiku. Takie zwolnione tempo może być przydatne, kiedy nagrane zdarzenie przebiegało dość dynamicznie, a chcemy dla lepszego efektu i wychwycenia szczegółów pokazać, jak wyglądało to samo w nieco wolniejszym tempie.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku iPhone 5c – https://ubierzfona.pl/collections/iphone-5c-etui-pokrowce-futeraly

Wysokiej jakości materiały z których wykonano ten smartphone, zapewniają jego długotrwałą żywotność. Jest on odporny na wstrząsy i upadki, także z wysokości. Jednak nie należy zbytnio testować tego rodzaju urządzeń, co innego zaś jeśli telefon sam upadnie, wypadnie z kieszeni lub torebki. Zawsze warto używać dodatkowych zabezpieczeń, takich jak oryginalne pokrowce, pozwala to na znacznie mniej zarysowań, a także długotrwale nieskazitelny wygląd.

Tags

Dudek@e-oko.com