a
HomeCiekaweOsocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Odwieczne marzenie o młodości i doskonałej urodzie? Metamorfoza, która może zdarzyć się tylko w baśni? Zachwycająca przemiana, wobec która odmieni wszystko? Takie zdarzenia mogą zdarzyć się nie tylko w cudownej bajce, ale także w naszym życiu, które nagle może się do tej bajki upodobnić. Promieniująca od nas młodość, nieskazitelna uroda, doskonała cera pełna blasku – to nie magiczna przemiana, ale współczesne kosmetologia i jej nowoczesne metody. Jedną z nich jest osocze bagatopłytkowe, czyli wampirzy lifting.

Wampirzy lifting – jak to działa?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tutaj: http://www.instytutluisa.pl/uslugi/osocze-bogatoplytkowe-wampirzy-lifting/ Zabieg ten jest w pełni naturalny i biokompatybilny, gdyż nie opiera się na wprowadzaniu obcych składników, ale materiału pobranego od pacjenta. Jak to wygląda? Najpierw, w sterylnych warunkach, pozyskuje się krew pacjenta poprzez specjalny zestaw. Następnie krew umieszczona zostaje w profesjonalnej wirówce laboratoryjnej. Prędkość urządzenia sprawia, że płytki krwi oddzielone zostają od reszty składników. Zagęszczone płytki trafiają do osocza krwi, a ostatecznie zostają wstrzyknięte w problematyczne miejsce na skórze.

Kiedy stosuje się osocze bogatopłytkowe?

Zabieg z osoczem bogatopłytkowym stosuje się wówczas, kiedy chcemy uzyskać wspaniały i natychmiastowy efekt odmłodzenia. Dzięki wampirzemu liftingowi pobudzamy naszą skórę do działania. Odzyskujemy utracone z wiekiem tempo odnowy biologicznej. Proces namnażania się i regeneracji komórek naskórka znacznie przyspiesza.

Wszystkie skomplikowane przemiany biochemiczne zachodzące w skórze widać gołym okiem. Na skórze przecież nic się nie ukryje. Widać każdą zmarszczkę i przebarwienie, każdy defekt. Nawet jeśli użyjemy doskonałego podkładu, nie ukryjemy starej i zmęczonej skóry. Osocze bogatopłytkowe może to zmienić.

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), czyli młodość na własnej skórze

Wampirzy lifting powstrzyma starzenie się!

Wampirzy lifting powstrzyma procesy starzenia się i przywróci młodzieńczy wygląd, a wraz z nim radość życia i zadowolenie. Odnowiona skóra zapewni odnowę psychiczną. Nagle uwierzymy, że wszystko jest możliwe, także druga szansa i druga młodość. Zaczynając od zmiany wizerunku, przejdziemy do głębszych przemian w naszym życiu, na które wcześniej nie mieliśmy odwagi się zdobyć. W ten sposób powstanie nowe i lepsze ja – skłonne do podejmowania wyzwań i życia na miarę naszych marzeń. Połączymy mądrość dojrzałego wieku z energią młodości.

Biokompatybilny zabieg przynoszący liczne rezultaty

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego opiera się na własnym materiale pacjenta, dlatego w naturalny sposób pobudza namnażanie komórek naskórka. Wampirzy lifting pomaga rozwiązać problemy związane z kondycją skóry. Pozytywnie wpływa na jej stan. Odmładza i regeneruje. Przyczynia się m.in. do:

  • likwidacji zmarszczek, przebarwień, bruzd,
  • lepszego nawilżenia skóry,
  • likwidacji blizn po trądziku,
  • gojeniu się skóry poddanej zabiegom medycyny estetycznej.

 

Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.