a
HomeDom i WnętrzeGama proponuje meble pokojowe

Gama proponuje meble pokojowe

Gama proponuje meble pokojowe

Gama proponuje meble pokojowe

Jeśli mamy ochotę na przemianę naszego salonu, wystarczy zajrzeć do sklepu Gama, gdzie na pewno znajdziemy interesujące nas meble pokojowe – zarówno całe zestawy jak i pojedyncze komody czy regały. Sklep proponuje meble najlepszych producentów, które charakteryzują się najwyższą jakością i ozdobią każde wnętrze.

Propozycja Gamy

W sklepie Gama z całą pewnością odkryjemy coś odpowiedniego dla siebie. Oto pokojowe meble Gama wprost do twojego salonu:

  • stoły i krzesła do pokoju,
  • szafki RTV,
  • meblościanki pokojowe,
  • komody,
  • regały,
  • witryny,
  • szafy.

W ofercie znajdują się pojedyncze elementy oraz gotowe zestawy.

W klasycznej odsłonie

Znajdziemy tutaj meble do przestrzeni urządzonej w tradycyjnym stylu, nawiązującej do wyszukanego, modernistycznego piękna. Oryginalnie wybarwione, drewniane meble z częściowo przeszklonymi witrynami – stworzą elegancką, salonową oprawę dla naszych książek, bibelotów, ceramiki. Gustowne zdobienia z mosiądzu wywołają wrażenie dyskretnego uroku. Drewniane krzesła z tapicerowanymi oparciami i siedziskami wprowadzą wręcz dworski klimat.

W nowoczesnej odsłonie

Proste bryły, czarne przeszklenia, chromowane nogi-płozy i listwy ozdobne, czarno-białe zestawienia – nowoczesne meble prezentowane w Gamie przemówią do twojej wyobraźni. W takich meblach można zamontować oświetlenie, które będzie eksponować ich charakter, a zmieniające światło odmieni wnętrze zgodnie z naszym nastrojem. Do tego wystarczą już tylko tapicerowane sofy, fotele, narożniki, na których przyjemnie będzie usiąść w tak starannie skomponowanym salonie.

Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.